Alternatyvios istorijos įdomybių konspektas

Erikas fon Denikenas

2008 metų gegužės mėn. Vatikanas paskelbė epochos skelbimą, kad nežemiškų civilizacijų paieška neprieštarauja tikėjimui. Kas privertė tai padaryti? Tikriausiai tai, kad jei priešistoriniais laikais buvo kuriamos legendos, tai šiais laikais  diskusijos apie kitų pasaulių gyventojus tampa vis moksliškesnės ir neatsisako dalyvauti net katalikų bažnyčia.

Visa tai įgavo pagreitį tais laikais kada buvo kuriama daug fantastinių kūrinių apie ateivius iš kitų planetų ir 1968 metais, likus metams iki išsilaipinimo ant Mėnulio buvo išleista šveicaro Eriko fon Denikeno  knyga “Dievų karietos“, kuri apvertė pasaulio istorijos pamatus ir buvo papildomai išleista daugiau kaip 30 kalbų ir apie 40 kartų. Joje buvo iškelta teorija, kad tūkstančius metų atgal žemę lankė ateiviai iš kitų pasaulių.
Denikenas jaunystėje buvo auklėjamas griežtu katalikų tikėjimu. Jam teko dažnai versti biblines knygas iš graikų į lotynų ar vokiečių kalbas. Susidomėjo biblinėmis legendomis, pradėjo nagrinėti ir įsitikino kad senovės žmonėms dievai nusileido ant žemės iš dangaus. 45 metų įrodymų paieška privedė prie daugelio archeologinių ir literatūrinių šaltinių, kurių negalima ignoruoti, kaip buvo daroma iki šiol.
Mokslininkai ir teologai negailestingai puolė ir kritikavo Denikeno įdėjas kai buvo išleista Denikeno knyga “Dievų karietos“. Melagis, aferistas ir t.t. Tačiau tiražas jau viršijo 60 milijonų. Vis daugiau atsiranda jo minčių patvirtinimų. Pvz kaip atsirado senovės žemėlapyje žemynas, kuris buvo atrastas tik 19 m.e.a? Juk Antarktida milijonus metų atgal nebuvo padengta ledu ir dėl to galėjo atsirasti žemėlapyje. Kaip atsirado įvairios figūros, kurias galima pamatyti tik iš didelio aukščio? žr. čia.  Kaip kitaip, jei jos nesusijusios su skraidymu.
Norint rasti patvirtinimus reikia persikelti į civilizacijų užsimezgimo laikus. Kaip vyko kontaktai su ateiviais, kaip juos interpretavo žmonės ir kokie liko pėdsakai ir įrodymai? Knyga pilna klausimų, Denikenas sako kad joje jų yra 238.
Denikeno knygos pagalba labai išaugo ir toliau auga susidomėjimas senovės mįslėmis ir stebuklais. Žmonės teisėtai nori gauti atsakymus į klausimus, kurie buvo nuslėpti, pašalinti iš mūsų istorijos.
Mums reikia keisti savo pažiūras į žmonijos prigimtį. Visatoje egzistuoja ir kitos galvojančios būtybės ir pilnai galimas dalykas, kad jos galėjo paveikti mūsų istoriją, mūsų civilizacijos šaltinius bei gimimo procesą.

Ancient Aliens: Mysteries of History. THE UFO. Generation myth
Загадки истории: НЛО: Зарождение мифов

2012-11-12 - Posted by | Biblija, priešistorė | , , , ,

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: