Alternatyvios istorijos įdomybių konspektas

Biblija apie Ezechielį ir skraid. aparatus

Aprašymą apie skraidančius aparatus galima rasti ir biblijoje. Joje pasakojama apie Dievo sosto vežimą, kuris nusileido iš dangaus priešais išsigandusį Ezechielį. Dievas davė jam nurodymus ir jis tapo pranašu. Taip pat jam buvo liepta savo knygoje  smulkiai išmatuoti ir aprašyti įrengimą. Tas aprašymas užėmė net 40 lapų.

1970 metų pradžioje vienas iš NASA mokslininkų Josef F. Blumrich nusprendė išsiaiškinti, ar Ezechielio matymai – tai kosminis aparatas ir 1974 m rezultate parašė knygą. Jo skaičiavimais nusileidimo aparatas buvo 63 tonų svorio ir variklių galingumas – 70 tūkst. arklio jėgų.
Po poros metų vokiečių inžinierius nubraižė brėžinius pagal Ezechielio knygos 2 dalies aprašymą. Į šią su atviru viršumi šventovę įdealiai tilpo Blumrich apskaičiuotas aparatas, nors jie nežinojo apie viens kito skaičiavimo ir projektavimo darbus.
Panašias idėjas ir senųjų raštų traktavimus paprasčiau paneigti, nei rasti aiškius patvirtinimus. Oficialusis mokslas dažnai taip ir daro. Jei nerandami papildomi įrodymai traktavimų ir idėjų patvirtinimai, dar nereiškia kad taip negalėjo būti.

Zagadki.Istorii.Zvezdnie.kolesnici. 2011
Chariots of the Gods? Unsolved Mysteries of the Past

2012-07-18 - Posted by | Biblija, Mitologija, paleokontaktai, priešistorė | ,

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: