Alternatyvios istorijos įdomybių konspektas

Indijos Adžanta

1819 m balandžio 28 d, Vakarų Indijoje,  prie kaimelio Adžanta, medžiodamas tigrą, britų karininkas Donas Smitas aptiko 29 olų šventoves, išskaptuotas prie upės Vagora. Tai budistinių šventyklų ir vienuolyno kompleksas datuojamas 200 m.pr.m.e. 7 m.e.amžiuje budizmas prarado reikšmę Indijoje ir vienuoliai paliko šias olas. Dabar tai šventa budizmo vieta. Daugelis freskų ir statulų pašvęsta Budai, bet yra ir kitų mitologinių būtybių, pasakojančių apie anksčiau buvusius Budos gyvenimus kai jis buvo įsikūnijęs gyvuliuose, dievybėse ir žmoguje.
Dar Adžanta stebina giliomis astronominėmis žiniomis pagal šventovių išsidėstymą, kurios eina puslankiu vakarai, šiaurė, rytai ir atkartoja saulės kelią danguje. 19 ola orientuota pagal saulės žiemos saulėgrįžą, kai per langą saulė apšviečia kulto piestą su relikvijomis. 25 oloje tas pat tik vasaros saulėgrįžos metu.
Paleokontaktų pasekėjai tvirtina, kad tai padaryti prieš daugiau kaip 2000 metų galima buvo tik remiantis nežemiškomis technologijomis. Be to piesta panaši į kosminį aparatą, kuriame Buda kažką valdo.

2011.USA;  Ancient Aliens  “Aliens and Sacred Places“

2012-05-11 - Posted by | Indija | , , , ,

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: